Konzultace, léčení duše a terapie karmy minulosti

Během konzultace udělám diagnostiku vaši duše, vaší karmy a podle přání i vašeho minulého života, který má vliv na současný  život. Identifikuji váš problém. Během konzultace / s kamerou i bez podle přáni klienta/ si udělám už vizi o možném řešení a vyléčeni. Konzultace pokračují ve formě baličku - 4x 1hod intenzivni konzultace během měsíce se zaměřením na praktické zlepšováni klientovy situace.  

Během konzultace se mnou se spojuji s Vašimi Archanděly a s mými jako je Archanděl Anael, Michael, Gabriel, Rafael občas i Azrael. Prostupuje vámi světlo při konzultaci, dochází u vás k uvolnění napětí, karmického bloku, propojuji se s vaši duší na požádáni, a pokud je vaše duše otevřena, spojuji se i s jejími minulými životy, které vám vysvětlim, a které osvítím v Božim světle. Pokud se rozhodnete pokračovat v léčení, mám pro vás krásné zázračné léčivé balíčky. 

Cena světelné konzultace online je: 

Diagnóza duše a načteni její karmické zátěži: 

1 hodina je 4444 kč spojení s Archanděly a otevření světelné brány tzv cesty ven z karmického bloku / sevřeti.

Diagnóza, specificky zákrok na 1 karmickou zátěž s celkovym svetelnym uvolnění a odblokování tento karmické zátěže:  1, 30 min je 5555 kč 


Poté jsou energetické balíčky léčení na měsíc až 6 měsíců. 

Energetické odblokování jsou jiné a individuální ceny. Zde již odblokovávám těžké karmické bloky a zatížení či uřknuti.