PŘÍRODNÍ neopracovaný Larimar

Kámen přímo z dolu naleziště Larimaru. Anael dodá kámen Larimar přímo z dolu Larimaru, malf i velké kousky či celé kusy / sloupy až velký kus kamene, z jedné strany opracované.

zjistit více

ŠPERKY: Zlato, stříbro, nikl či provázek/ kůže.

Nabízíme celou řadu šperků ve stříbře. Vysoká kvalita kamene od AAA. Garance od ANAEL. Přímo z dílen řemeslníků v Dominikánské republice. VĚŘTE ❣️ORIGINÁLNÍ ŠPERK MÁTE VŽDY OD ANAEL. 💙

zjistit více

OPRACOVANÝ: Kámen, Kabošonky, srdce aj.

Velký výběr zpracovaných Larimarků: z jedné strany leštěné ci s dírkou, kouličky, hvězdy, luny, srdíčka, andělé aj.

zjistit více

O nás v Dominikanske Rep.

Jsme 4 až 6 členný tým v DR/ Dominikanske republice. V dílně jsou 3 a nazývám nás Tým Anael, pod vedením Archanděla Anael. Žijeme tu přimo u dolu Larimaru. V dilne má každý svoji roli: umělec Cristian.

zjistit více

Šperky z Královniny Karibské mušle

Karibská mušle je skutečně královská krásná energie harmonie lásky a formy vagíny... Pokud máte bolest ženy spojené se sexuální energii, sexualitou či vůbec se mít ráda jako žena tento šperk vás povede k sobě, Vaší vnitřní ŽENĚ. Podívejte se víc na šperky na našem eshopu brzy hotovém či mi napište na whatsapp co si přejete? Srdíčka, korálky, náramky, či přívěsky? Máme krásné šperky ve stříbře. Napište a já se na Vás nacitim Anael Luxury Larimar 💓

ANAEL LARIMAR Světelná Terapie

Pod vedením šamanky Anael, nabízíme léčení světlem pomocí Archandělů a s lecitelem LARIMAR. Tato léčba není jen o prodeji kamene, ale hlavně o osobní transformaci a léčení duše, osvobození od težké karmy.

Larimar Prodej & Poradenství

Nechte se vést šamankou Anael při výběru perfektního Larimaru, ideálního pro váš léčebný proces. Nabízíme také personalizované poradenství pro maximální využití vašeho léčivého kamene Larimaru.