V krátkosti.. imageV krátkosti.. imageV krátkosti.. image
Kdo je pro vás ANAEL? 
je moderní šamanka a léčitelka Světla. Pořádá ceremonie s posvátnou medicínou z Peru ( San Pedro + Kambo),  a Dominikánské republiky (kakaao).
Léčí karmické bloky vhledy do minulých životů, sahajících k Atlantidě či až do Lemúrie.
Již 3 rokem žije přímo u dolu Larimaru na ostrově Dominikánské republiky.
Posvátný kámen Larimar dál zprostředkuje s vysokovibrační léčivou energií a tak má jeho majitel možnost najít cestu k svému Vyššímu Já a poslání.

Má svoji módní značku s pozitivní energii barev s poselstvím zářit a už nenosit stále černou barvu, tu vyměnit za pozitivni vibrace SHINE NOW! s tzv. ZÁŘIČI.

Vedle prodeje Larimáru (i modrého jantaru) má v nabídce další produkty z Karibského ostrova: 100% organické kakao
Cacao Dominicano Ritual a kakaový čaj, tak i speciální na ohni praženou lahodnou Arabica kávu Café Magnetico.

Ochutnejte jedno balení 250gr/500gr a stanete se závislými na té jedinečné chuti ! Pokud si objednáte, věřte, že se máte na co těšit!

Odebírejte YouTube kanál Link  Anael nebo na TikToku Link  najdete tam videa s Larimarkem, že života v Dominikánské republice či lečivé meditace s ANAEL a jejím LARIMAREM dovezeným přímo z dolu v energiích lásky a radosti k životu a v rezonanci s duší aktivujte své čakry.

•Pokud si přejete léčivou terapii či konzultaci ohledě vašeho "zablokovaného" života, přejděte k části Léčení a kontaktujte Anael přes formulář.

•Pokud si přejete vybrat svůj kámen larimar, eShop se dodělává, zatím ANAEL poskytuje osobní konzultace co se týče výběru. Svědomitě pořadí a přivede k tomu Vašemu LARIMÁRKU.
Vice na Instagramu Link 
Facebooku ​Link ​​​

•Pokud si přejete SHINE NOW! ZÁŘIČE
zde je odkaz na fb Link či na Instagramu ​Link​​​

• Pokud si přejete Cacao Dominicano Ritual kakaao mleté, masu či čaj nebo Café Magnetico ☕ přímý link je na její WhatsApp objednávky +420 725 353 321

Moc děkujeme za přízeň, lásku a pozitivní energii
Vaše ANAEL LARIMAR LOVE a tým v Dominikánské republice. ❤️🇩🇴❤️💙

Květen 2023